ART / Etchings etc / Etching 10627045
nr 1062 7045
ETCHING
unidentified artist, signed, 8/50, subject: 34x30, skador/missfärgningar.
Oidentifierad konstnär, signerad, 8/50, motivet: 34x30
Condition: skador/missfärgningar
SEK 200
Monday October 17 2016
at 20:26:04
16/10 12:20:25
150 kr
17/10 10:36:32